PRACA

Park Linowy Xtreme Park Wieliczka-Grabówki poszukuje pracowników na stanowisko:

INSTRUKTOR/KA PARKU LINOWEGO W WIELICZCE

Zakres Obowiązków:

  • ścisłe przestrzeganie zasad regulaminu parku linowego
  • szkolenia dla klientów parku linowego z zakresu jak poruszać się po parku, jak korzystać z atrakcji
  • działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa klientom i egzekwowanie od klientów regulaminu obowiązującego na terenie parku
  • ratownictwo i ewakuacja klientów
  • informowanie klientów o ofercie parku

Wymagania:

  • pracowitość/zaradność
  • odpowiedzialność/rzetelność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • otwartość na ludzi/komunikatywność/łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność (zwłaszcza w weekendy)
  • bardzo dobra kondycja fizyczna (brak lęku wysokości)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do wywiązania się z obowiązków
  • znajomość branży wspinaczkowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę sezonową od maja do października
  • profesjonalne szkolenie z zakresu technik linowych
  • atrakcyjne i płatne terminowo wynagrodzenie
  • prace zmianową z ewentualną możliwością dostosowania się do innych zajęć pracownika
  • szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
  • ubezpieczenie
  • prace w miłej atmosferze w atrakcyjnym miejscu na łonie natury
  • badania wysokościowe

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i krótkim opisem dlaczego chcesz z nami pracować na adres: biuro@xtremepark.pl

sex cams